Wynajem

Wynajem Podnośników

Profesjonalny sprzęt do każdego zadania.


Oferujemy platformy robocze o wysokości do 57 metrów

Wynajem podnosników

Proponowany przez nas wynajem podnośników to przede wszystkim szeroka gama dźwigów na platformach BAC POLSKA. Z nami możesz wypożyczyć niemal każdą gąsienicę elektryczną, bądź spalinową. Mamy podesty o wysokości roboczej do 57 metrów. Podnośniki elektryczne i podnośniki do wysięgników diesla. Poza tym nasz wynajem podnośników nie kończy się na dostarczeniu wypożyczanego sprzętu na miejsce prac. Możemy Ci także zaoferować porady ekspertów, nawet na miejscu. Zapraszamy do skorzystania z usług transportowych na terenie całej Polski. Naszą specjalnością są wszelkiego rodzaju podnośniki koszowe, zwyżki oraz podnośniki teleskopowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

Jakie korzyści daje wynajem podnośników?

Wbrew pozorom dosyć spore. Otóż jak się okazuję, wynajem podnośników, to bardzo wygodne rozwiązanie. Nie trzeba kupować platformy roboczej czy innego, specjalistycznego sprzętu, do prac wysokościowych czy czyszczenia dachów i okien, na dużej wysokości. Wynajem podnośników od BAC POLSKA sprawdza doskonale także przy wszelkich pracach dekarsko-blacharskich. Mamy nawet kilka zaprzyjaźnionych firm z tej branży, z którymi regularnie współpracujemy.

Na samym początku naszej działalności na terenie Polski, planowaliśmy zajmować się tylko sprzedażą. Jednak okazało się, że podobnie jak w Holandii, tak i tu, jest dosyć spore zapotrzebowanie na wynajem podnośników. Dziś, dzięki dobrej rozbudowie pododdziałów, możemy świadczyć nasze usługi praktycznie na terenie całej zachodniej Polski. Okazuje się bowiem, że to nie problem dojechać do Klienta, nawet kilka set kilometrów. Wyzwanie stanowi dobrze zorganizowany wynajem podnośników. Ma się przez to rozumieć taki, który jest profesjonalny, zrozumiały i klarowny dla Klienta oraz bez żadnych ukrytych kosztów. To właśnie wyróżnia nas na tle konkurencji.

Jak to wygląda w praktyce?

W praktyce wynajem podnośników z BAC POLSKA jest niezwykle łatwe. Tu należy sprecyzować, to jest niezwykle łatwe ale od strony Klienta. Firma, (rzadko kiedy jest to osoba prywatna) która jest zainteresowana naszą ofertą musi jedynie się z nami skontaktować. My zajmujemy się resztą. Od przygotowania wszystkich dokumentów, a kończąc na podstawieniu sprzętu. Niekiedy zdarza się tak, że wypożyczający sam do końca nie jest pewien co wynająć. Na to również mamy rozwiązanie - nasz zespół doradców, dlatego kiedy w grę wchodzi wynajem podnośników, olbrzymi nacisk kładziemy na doradztwo i rozmowy z Klientem. Pozwala to szybko dostosować odpowiedni sprzęt do danego zlecenia. Z kolei to przekłada się bezpośrednio na szybkość realizacji zlecenia a także owocuje dobrą współpracą obu stron.

 


Napisz do nas!


 

Formularz kontaktowy

  • DOTYCZY: Wynajem

  • To pole jest do zatwierdzania i powinno pozostać na niezmienionym poziomie.


INNA FORMA KONTAKTU

Chcesz porozmawiać przez telefon lub złożyć zapytanie ofertowe? Zadzwoń pod poniższy numer lub przejdź do formularza.

+48 95 752 92 77


ZAPYTANIE OFERTOWE


 


Zapoznaj się z naszą ofertą