Wynajem Podestów Roboczych

Prowadzimy Wynajem Podestów roboczych zwanych zwyżkami. Nasza oferta obejmuje ponad 150 rodzajów maszyn od małych podnośników masztowych przez olbrzymich platform roboczych na których może pracować nawet 12 osób naraz do podesty teleskopowe spalinowe umożliwiających wyciągnięcie kosza nawet na 57 metrów co budzi respekt, oraz umożliwia komfortową pracę na naprawdę dużych wysokościach.
Oferujemy także sprzedaż sprzętu nowego, w tym podnośników doczepianych na przyczepce który dzięki łatwemu podłączeniu można szybko przetransportować, wykonać pracę na wysokości i przejechać do następnego zadania, jest to szczególnie przydatne przy pracach z oświetleniem ulicznym, bilbordach reklamowych czy selektywnej ścince drzew.

 • Podesty Nożycowe Elektryczne

  Zapewniają komfortową pracę na halach oraz na utwardzonej ziemi, szeroka oferta pozwala na wybór odpowiedniego podnośnika dla konkretnych zadań. Wielkość kosza umożliwia komfortową pracę paru osób naraz.

 • Podesty Teleskopowe Spalinowe

  Podest Koszowy pomagający sięgać na duże wysokości w trudno dostępnych miejscach a kosz na końcu zapewnia komfortową i bezpieczną pracę na wysokości.

 • Podesty Doczepiane

  Są często używane do naprawy oświetlenia lub przez osoby prowadzące selektywny wyrąb drzew. Pomagają dostać się na duża wysokość, a po zakończeniu prac można szybko go przetransportować samochodem w inne miejsce.

 • Ładowarki Teleskopowe

  Ułatwiają pracę z towarem na różnych wysokościach można rozładować ciężarówkę i podać towar bezpośrednio do prac na wysokościach. Ale można też nimi pracować nisko nad ziemią, napęd na 4 koła gwarantuje świetną sprawność w terenie.

 • Oferta Wynajmu Firmy BAC Polska

  Znajdą tutaj państwo kompleksową ofertę naszej firmy dotyczącą wynajmu zwyżek oraz ładowarek teleskopowych.

 • Transport Sprzętu

  Na życzenie klienta dostarczamy wynajęty sprzęt na miejsce pracy. Trzeba pamiętać jednak że maszyny specjalne transportowane są tylko przez BAC Polska.

 • Sprzedaż Podnośników

  Prowadzimy również sprzedaż zwyżek doczepianych, pchanych oraz teleskopowych w atrakcyjnych cenach.

 • Kontakt z nami

  Posiadamy cztery oddziały z którymi można się skontaktować aby poznać całościową ofertę naszej firmy.

  Jaki podnośnik wybrać

  Jeśli nie wiesz który podest wybrać to zapraszamy do skontaktowania się z nami, lub przeczytania naszego artykułu na temat zwyżek, podnośników i podestów który ułatwi Państwu wybór maszyny z której będziecie najbardziej zadowoleni.

  Osoby bardziej techniczne zachęcamy do odwiedzenia naszej strony poświęconej wynajmowi gdzie znajdą państwo dokładną specyfikację konkretnych maszyn.

  Działamy od 2003 roku i jesteśmy kontynuatorem tradycji oraz doświadczeń holenderskiej wypożyczalni BAC BV, działającej na rynku od 1985 roku. Podstawą działania naszej firmy jest wynajem podestów ruchomych i ładowarek teleskopowych. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się spółką, zatrudniającą obecnie ponad 40 pracowników w różnych siedzibach całej Polski. Jednak na tym nie poprzestajemy. Posiadamy ponad 150 różnych rodzajów podnośników gotowych do wynajmu. Co w połączeniu z naszymi konkurencyjnymi cenami czyni z nas jedną z najczęściej wybieranych wypożyczalni podnośników w Polsce.

  Główna siedziba naszej firmy i baza sprzętowo-serwisowa znajduje się:

  Formularz kontaktowy

  • NAZWA: Wynajem Podestów Roboczych
   WYS. ROBOCZA: M
  • To pole jest do zatwierdzania i powinno pozostać na niezmienionym poziomie.

  INNA FORMA KONTAKTU

  Chcesz porozmawiać przez telefon lub złożyć zapytanie ofertowe? Zadzwoń pod poniższy numer lub przejdź do formularza.

  +48 95 752 92 77


  ZAPYTANIE OFERTOWE