Serwis

SERWIS


 

Dzięki dogodnemu rozmieszczeniu naszych oddziałów w Polsce (Kostrzyn, Łódź, Wrocław, Katowice), docieramy błyskawicznie do każdego miejsca zgłoszenia awarii, niezwłocznie usuwać usterkę. Służymy również doradztwem technicznym. Posiadamy ponad 12 busów serwisowych.

Gdy przychodzi do nas Klient, staramy się jak najlepiej doradzić i pomóc. Zależy nam także na dobrej współpracy. Jesteśmy zawsze gotowi do akcji, udzielenia naszych profesjonalnych usług. Jesteśmy zespołem dobrze dobranych i kompetentnych ludzi. Mamy konkurencyjne ceny i zawsze chcemy wysłuchać oczekiwań Klienta, aby zapewnić mu kompleksową i fachową pomoc.

Długofalowa współpraca jest priorytetem firmy BAC Polska. Naszym celem jest przede wszystkim zadowolenie Klienta, który zechce do nas wracać i polecać nas swoim znajomym. Renoma, indywidualne podejście, dogodne ceny usług- to coś, z czym się identyfikujemy i nad czym nieustannie pracujemy. Satysfakcja Państwa jest naszą satysfakcją.

Szybko, Solidnie, Bezpiecznie

Profesjonalne podejście do tematu, jakim się zajmujemy wynika z naszej pasji. Lubimy swoją pracę, interesujemy się podestami, podnośnikami od spalinowych po elektryczne i stale pogłębiamy wiedzę w tej kwestii. Nowinki techniczne nie są nam obce, mamy wszelkie umiejętności, by dysponować odpowiednimi narzędziami ku Państwa zadowoleniu.

Nasz Klient nie musi być ekspertem w dziedzinie wynajmu i obsługi zwyżek, platform roboczych itp. My zajmiemy się wszystkim, doradzimy i pomożemy.

 


Napisz do nas!


 

Formularz kontaktowy

  • DOTYCZY: Serwis

  • To pole jest do zatwierdzania i powinno pozostać na niezmienionym poziomie.

INNA FORMA KONTAKTU

Chcesz porozmawiać przez telefon lub złożyć zapytanie ofertowe? Zadzwoń pod poniższy numer lub przejdź do formularza.

+48 95 752 92 77


ZAPYTANIE OFERTOWE


 


Zapoznaj się z naszą ofertą