O firmie

O firmie


 

Działamy od 2003 roku i jesteśmy kontynuatorem tradycji oraz doświadczeń holenderskiej firmy BAC BV, działającej na rynku od 1985 roku. Priorytetowym założeniem naszej firmy jest wynajem podestów ruchomych i ładowarek teleskopowych. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się spółką, zatrudniającą obecnie ponad 40 pracowników. Wciąż prężnie się rozwijamy. Główna siedziba firmy i baza sprzętowo-serwisowa znajduje się w Kostrzynie nad Odrą (lubuskie), a bazy sprzętowo-serwisowe we Wrocławiu oraz Tuszynie k/Łodzi.

Naszą działalność prowadzimy w całej Polsce oraz na terenie Holandii – w tym kraju powstała nasza firma. Jesteśmy dumni z tego, że możemy świadczyć wysokiej jakości usługi wynajmu podestów. Ważne jest także dla nas bezpieczeństwo, dlatego kładziemy na nie olbrzymi nacisk. Nasz park sprzętowy liczy ponad 600 sztuk różnego rodzaju podestów ruchomych, tj.:

Bogate doświadczenie i nowoczesne technologie.


  • nożycowych do wysokości 30m;
  • teleskopowych do wysokości 47 m;
  • doczepianych do wysokości 30m;
  • specjalistycznych do pracy w terenie trudnym (na kołach terenowych lub gąsienicach);
  • ładowarek teleskopowych do wysokości podnoszenia 18 m.

Szeroki asortyment oferowanego sprzętu, jak również własny transport niskopodwoziowy pozwala nam na szybką realizację zleceń oraz dobór odpowiedniego sprzętu w zależności od potrzeb i życzeń Klienta. Realizujemy politykę indywidualnego podejścia do każdego zlecenia. Od czerwca 2008 jesteśmy wyłącznym importerem na Polskę podestów ruchomych oraz urządzeń do pracy na wysokościach światowego lidera firmy UpRight.

Podnośniki, wózki widłowe i ładowarki teleskopowe w atrakcyjnych cenach


Firma Bac stale podnosi swoje kwalifikacje. Szeroki asortyment platform wynajmujemy w atrakcyjnych cenach. Możesz też u nas kupić nowy podnośnik; w takim wypadku firma Bac to również najlepszy wybór. Najwyższa jakość jest u nas gwarantowana.

Wynajem i sprzedaż


Doświadczenie i jakość czynią z nas najlepszego partnera, co przekłada się również na atrakcyjną cenę usługi wynajmu platform i ich sprzedaży. Od swojego powstania Bac podnosi standardy w zakresie wynajmu i sprzedaży platform, wózków widłowych, ładowarek teleskopowych i elektrycznych wózków pomp.

 


Napisz do nas!


 

Formularz kontaktowy

  • DOTYCZY: O firmie

  • To pole jest do zatwierdzania i powinno pozostać na niezmienionym poziomie.
  

INNA FORMA KONTAKTU

Chcesz porozmawiać przez telefon lub złożyć zapytanie ofertowe? Zadzwoń pod poniższy numer lub przejdź do formularza.

+48 95 752 92 77


ZAPYTANIE OFERTOWE


 


Zapoznaj się z naszą ofertą