BAC POLSKA

SALE

Największy wybór w Polsce specjalistycznych maszyn i urządzeń z branży wynajmu podestów ruchomych!

BOGATE DOŚWIADCZENIE I NOWOCZESNE TECHNOLOGIE

Bac Polska jest przedsiębiorstwem oferującym samojezdne podesty ruchome przystosowane do prac na wysokościach.

Wszelkie nasze urządzenia w wynajmie mają bieżące badania techniczne i są dopuszczone do eksploatacji przez Urząd Dozoru Technicznego, a także są ubezpieczone. Zwykłe rusztowanie, czy drabina przestają być profesjonalnymi narzędziami pracy. Jesteśmy wiodącym dostawcą wynajmu podestów ruchomych, podnośników koszowych, nożycowych na obszarze całej Polski. Prowadzimy również sprzedaż nowych podestów i podnośników.

Doświadczenie i jakość czynią z nas najlepszego partnera, co przekłada się również na atrakcyjną cenę usługi wynajmu platform i ich sprzedaży. Od swojego powstania Bac podnosi standardy w zakresie wynajmu i sprzedaży platform, wózków widłowych, ładowarek teleskopowych i elektrycznych wózków pomp.  Możesz też u nas kupić nowy podnośnik, w takim wypadku firma Bac Polska to również najlepszy wybór. Najwyższa jakość jest u nas gwarantowana.

WYPOSAŻENIE

Dysponując nowoczesnym zapleczem technicznym, własnym transportem ciężarowym. Jesteśmy w stanie zapewnić wysoką jakość świadczonych usług przy jednoczesnej optymalizacji kosztów.

PROFESJONALIŚCI

Posiadamy doświadczone brygady wykonawcze i dążymy do uzyskania najwyższej jakości. Dbamy o to, aby nasi pracownicy doskonalili swoje umiejętności poprzez udział w licznych szkoleniach zawodowych.

DLACZEGO MY?

Nasz dział obsługi klienta oraz przedstawiciele handlowi, oferują całe swoje doświadczenie i profesjonalizm w konsultacjach dotyczących wszystkich Twoich potrzeb związanych z rynkiem podnośników ruchomych.

NASZA OFERTA

TRANSPORT

Wynajęty sprzęt dostarczamy własnym transportem na teren całego kraju i Europy. Posiadamy 8 samochodów ciężarowych, w tym zestawy z naczepami niskopodwoziowymi.

WYNAJEM

Z nami możesz wypożyczyć niemal każdą gąsienicę elektryczną, bądź spalinową. Mamy podesty o wysokości roboczej do 57 metrów. Podnośniki elektryczne i podnośniki do wysięgników diesla.

SERWIS

Dzięki dogodnemu rozmieszczeniu naszych oddziałów w Polsce (Kostrzyn, Łódź, Wrocław, Katowice), docieramy błyskawicznie do każdego miejsca zgłoszenia awarii, niezwłocznie usuwać usterkę.

SPRZEDAŻ

Posiadamy do sprzedaży za niewielką kwotę podesty doczepiane, podesty teleskopowe, podesty pchane. Wszystkie sprzedawane przez nas urządzenia,posiadają ważny przegląd i są sprawne technicznie.

KATALOG MASZYN

OPINIE KLIENTÓW

NAJNOWSZE INFORMACJE

NAPISZ DO NASZ

Skontaktuj się z nami, odpowiemy JAK NAJSZYBCIEJ ...

 • Drop files here or
  Accepted file types: jpg, gif, png.
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

  ADRES

  66-470 Kostrzyn n/O ul. Gorzowska 112 Lubuskie, Polska

  NUMER

  Kom.+48600235095 Tel.+48957529277 Fax.+48957529278

  E-MAIL

  info@bacpolska.pl

  ZOSTAW TELEFON!

  Pozwól, że skontaktujemy się z Tobą na wybrany numer telefonu.
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.